“2 İlin Emniyet Müdürü Alevi”Dedi Birileri | Mehmet Ali Güngör

Tunceli‘de katıldığı bir toplantıda İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk yönetilen “Alevi gençleri devlette iş bulamıyor” eleştirisine yanıt olarak

“Neticede bu siyasi bir iktidar, kendisiyle ilişkili olmayan bir kesime o kadar büyük bir ağırlık vermediği söylemek mümkün. Ama hiç verilmiyor demek de doğru değil. Alevi kaymakamlar var, 2 il emniyet müdürümüz Alevi”

dedi…

Vay be arkadaş

İtiraf geldi önce iktidardan yana olmayana biz neden iş verelim ki? der gibi konuşarak…. Bu sayede devletin tarafsız olmadığını açık ve seçik ortaya sermiş oldu. Gerçi biz zaten bunu biliyorduk da onların ağzından duymuş olduk.. Bu ülkede anlaşıldı ki ya taraf olacaksın yada bertaraf olacaksın.

Her davranışıyla Faşist hükümetimiz kendi yaptığının Onda Birini görünce başkalarından önüne geleni Faşist ilan etti yaaa . Diyorum “EYYYYYYYYYYY Hükümetttt Dönde Aynda bir Kendine Bak”
[hr_invisible][hr_invisible]

Özrü Kabahatinden Büyük!

Diyor ki “2 il Emniyet Müdürü Alevi”

  1. Açıkça bir fişleme örneğidir bu … Kim alevi değil biliyor ileri demokrasi devleti!
  2. Ülkemizde kaç İL var ? Benim bildiğim 81 İL Bu kadar ilde 2 İL .. Lütfettik der gibi..

Velhasıl özürleri kabahatlerinden beter bunların..

Seçimler yaklaşırken yine bir AKP klasiği olarak Aleviler ile yakın temas içine girme çabası peşindeler. Ne zaman seçim yaklaşsa bu ülkede “Alevi“ler de var diyor devlet..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir