Alevilere Ağır Hakaretler

Cumhuriyet Gazetesinde yer alan habere göre FETÖ iddianamesinde yer alan notlarda Fethullah Gülen‘in özellikle Alevilere yönelik nefret söylemleri kullandığının görüldüğü söylendi. Yandaşlarını motive etmek için TSK, Yargı ve Milli Eğitimin Aleviler tarafından ele geçirildi iftirasında bulunan Gülen‘in “Alevi, şeceresi bozuk generaller” diyerek Alevilere hakaret ettiği ortaya çıktı.

[hr_invisible][hr_invisible][hr_invisible]

TSK’daki Alevileri Fişleme

“Alevi, şeceresi bozuk generalleri Süleyman Demirel’e listeler halinde verdik. Maalesef hocam sen karışma, orduya müdahale etme diyor. Bize hakaretamiz ifadelerle mukabelede bulunuyor. Biz her zaman Demirel’e güvendik, hep aldandık. Esasen Demirel, Yaşar Büyükanıt ve benzerlerinin ecdadı, hepsi de Yahudidir.”

[hr_invisible][hr_invisible][hr_invisible]

CHP ve Kılıçdaroğlu’na Beddua

Çilingiroğlu (Kılıçdaroğlu’nu kastediyor olabilir) tamamen çevresi Tuncelili Aleviler tarafından tutulmuş ve CHP devrimci bir partidir. İnşallah devrilip gideceksiniz. Bunların içine MHP ve KCK’yi de koyarak beddua ettim. CHP ve MHP’nin içi bundan sonra iyice karışacak.

[hr_invisible][hr_invisible][hr_invisible]

Eşkiya, Ateist Alevi

“HSYK tam bir eşkıya, hepsi de ateist insanlardı. Alevi dedelerin giderlerini bunlar temin ediyordu. Hepsi Kızılbaş, ülkenin başında Kızılbaş olarak duruyorlardı. Rahmeti ilahi yüzümüze baktı ve gittiler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir