Primavera’da Selda Bağcan Rüzgarı

Avrupa‘nın en ünlü festivallerinden biri olan Primavera Sound 2016 kapsamında sahneye çıkan Selda Bağcan genç müzik severlere güzel bir müzik şöleni yaşattı. İspanya‘nın Barselona kentinde gerçekleştirilen festivalde Bağcan “Yuh Yuh”, “Yaz Gazeteci” gibi çok sevilen bir çok eserini seslendirdi.

Bu yıl 16. düzenlenen festivalde Selda Bağcan‘a sahnede İsrailli müzik topluluğu Boom Pam eşlik etti. Selda Bağcan‘ın performansı internetten yayınlandı.

Dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Primavera Sound‘da bu sene Radiohead, LCD Soundsystem, PJ Harvey, Tame Impala, Sigur Rós, Animal Collective, Pusha T, Brian Wilson, John Carpenter, Vince Staples, Julia Holter gibi dünyaca ünlü isimler ve gruplar sahne alıyor.

Selda Bağcan, geçen yıl Avrupa’nın bir başka büyük müzik festivali olan Hollanda‘daki Le Guess Who da sahneye çıkmış, bu festivaldeki performansı plak olarak piyasaya çıkmıştı.

[radium_embed_video title=”Primavera’da Selda Bağcan Rüzgarı” link=”https://www.youtube.com/watch?v=YR2xZy2RaXc” size=”” fullwidth=”no” lightbox=”no” thumbnail=””]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir